Sales Expert - Cloud

Cloud alapú szolgáltatásaink értékesítéséhez keresünk elsősorban a hazai közép- és nagyvállalati piacon tapasztalattal rendelkező értékesítési munkatársat. Elsősorban az Amazon Web Services (AWS) felhő szolgáltatások és az azokra épülő megoldásaink értékesítése lesz a feladatod, de jó ha tudod, hogy cégünk emellett foglalkozik webfejlesztéssel, UX/UI kutatással és tervezéssel, illetve partnerekkel AR/VR és mobil alkalmazás fejlesztési projektjeink is vannak.

A Cheppers a két magyarországi AWS Advanced Consulting partner közül az egyik, jelentős hazai és nemzetközi referenciával és lassan egy évtizedes tapasztalattal.

Feladatok

  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése és fenntartása
  • Új üzleti lehetőségeket feltárása
  • Demózás és prezentálás a partnereinknek
  • Az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos frissen tartása a pontos előrejelzések érdekében
  • Szoros együttműködés a csapatunkkal
  • A hazai és nemzetközi üzleti trendek követése és az információk értékesítési lehetőségekké való alakítása
  • Összességében olyan izgalmas projektek állandó utánpótlásának biztosítása, amelyek jól illeszkednek a képességeinkhez és lehetővé teszik a cég növekedését

Elvárások

  • 3-5 év értékesítési tapasztalat egyedi szoftverfejlesztés vagy Cloud hosting területen
  • Kiváló vezetői, értékesítési és motivációs készségek
  • Erős piac építési és ügyfél kommunikációs képességek
  • Nyitottság a partnerekkel való folyamatos proaktív kommunikációra
  • A regionális piac átfogó ismerete
  • Motiváltság, energikusság és versenyszellem
  • Magas fokú alkalmazkodóképesség
  • Legyél képes megindokolni a technológiai döntéseket a potenciális partnereink számára a vezető fejlesztőink segítségével

Előnyök

  • Professzionális angol nyelvtudás
  • EMEA piacok átfogó ismerete
  • Szoftverfejlesztési vagy DevOps háttér
  • A managelt felhőszolgáltatások ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat Cloud szolgáltatókkal (AWS, Google Cloud, Azure stb.)

Amit mi nyújtunk ezért:

  • Jutalékrendszer
  • Részvétel érdekes, hosszú távú projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Értékes képzési lehetőségek
  • Céges angol óra, anyanyelvi tanárral
  • Céges laptop (Macbook Pro vagy ezzel ekvivalens)
  • Ingyen kávé és tea
  • Kutyabarát belvárosi iroda
  • Negyedéves bónusz
  • Rugalmas munkaidő
  • 2 év után céges részvények
  • Lehetőség termék ötletek inkubációjára

Kik vagyunk?

A Cheppers-t 2012-ben alapították, és mára piacvezetõk vagyunk a magyar Drupal-vállalatok között, erõs nemzetközi hírnevével. Jelenleg több mint 40 kolléga dolgozik felhőszolgáltatásokkal, Drupal, Laravel, React és .Net alapú webes megoldásokkal, alkalmazás fejlesztéssel, webdesignal és fejlesztési tanácsadással, valamint UX és UI tervezéssel.

  • Hiszünk a folyamatos tanulásban, és szeretjük megosztani egymással a tudásunkat belső képzésen keresztül.
  • Transzparensek vagyunk, és arra törekszünk, hogy nyitottak legyünk egymással. Szilárdan hiszünk abban, hogy együttes növekedésben, fejlődésben.
  • Kollégáink többsége nyílt forrású projektekben vett már részt.
  • Rendszeres résztvevők / előadók / szervezők / kód sprinterek / szakmai konferenciák támogatói vagyunk Magyarországon és külföldön.
  • Csapatunk tagjainak több mint fele látogatta meg már ügyfeleinket Nyugat-Európában és az Egyesült Államokban, hogy helyszíni munkát végezzen, vagy csapatépítő rendezvényeken vegyen részt.
  • Van egy irodánk New York-ban és folyamatosan nő a csapatunk az USA-ban is.
  • 2019-től az AWS Partner hálózat tagja vagyunk, 2021-től pedig Advanced Consulting Partnerek.
  • Sok munkatársunk megszerezte az AWS és/vagy Acquia tanúsítványokat.

Kétféle módon dolgozunk:

  1. Nemzetközi ügyfeleinkkel együttesen csapatot alkotva dolgozunk kollégáikkal együtt - a különböző munkamódszerek és megközelítések miatt ez kiváló alkalom a szakmai fejlődésre és networkingre.
  2. Teljes projekten dolgozunk, és saját házon belüli csapatokat kialakítva - emiatt lehetőségünk van a folyamat minden lépésében részt venni.

Érdekel a pozíció?
Töltsd ki az alábbi űrlapot, vagy küldj egy emailt a hr@cheppers.com email címre. Tipp: ha van bármilyen online elérhető munkád, portfóliód, akkor azt oszd meg velünk az üzenetedben.